Δήμος Ωραιοκάστρου: 111 υποψήφιοι στον συνδυασμό του Αστέριου Γαβότση

Εκατόν έντεκα 111 υποψήφιοι στελεχώνουν το ψηφοδέλτιο του εκ νέου υποψήφιου δημάρχου Ωραιοκάστρου, Αστέριου Γαβότση, επικεφαλής τον συνδυασμό ενόψει των επερχόμενων αυτοδιοικητικών εκλογών.

«Η “Πολιτεία με Όραμα” διαθέτει το πιο πολυσυλλεκτικό ψηφοδέλτιο με εκπροσώπηση όλων των περιοχών και όλης της κοινωνίας του δήμου Ωραιοκάστρου» αναφέρεται σε σχετική ανακοίνωση, η οποία συνεχίζει:

«Την ίδια στιγμή όλοι οι υπόλοιποι συνδυασμοί για τον δήμο Ωραιοκάστρου δεν έχουν πάνω από 75 υποψηφίους, καθώς αδυνατούν να πείσουν την τοπική κοινωνία για τα επιχειρήματα τους και κυρίως για το πρόγραμμα τους. Η διείσδυση του συνδυασμού “Πολιτεία με Όραμα” σε όλα τα δημοτικά διαμερίσματα με τους περισσότερους και καλύτερους υποψηφίους αποτελεί αναγνώριση του έργου της διοίκησης Γαβότση».

Αναλυτικά τα ονόματα του συνδυασμού:

Α) Εκλογική Περιφέρεια Καλλιθέας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Καλλιθέας (σε αλφαβητική σειρά)

Βαλασάκη Ζωή του Παύλου

Κούλαλη Ευαγγελία του Στέφανου

Κουριτενλής Δημήτριος του Ιωακείμ

Λαζαρίδης Αναστάσιος του Ιωάννη

Παναγιωτίδης Χρήστος του Νικολάου

Παπαδοπούλου – Συμεωνίδου Άννα του Τιμόθεου

Σαρμής Βασίλειος του Γεωργίου

Τερζής Χρήστος του Δημητρίου

Β) Εκλογική Περιφέρεια Μυγδονίας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μυγδονίας (σε αλφαβητική σειρά)

Ατζέμη Σοφία του Χρήστου

Βογιατζής Χρυσόστομος του Παναγιώτη

ΓκαΪδαρτζή Αναστασία του Ζαχαρία

Θεοδοσιάδης Θεοχάρης του Μιχαήλ-Άγγελου

Καραστερίου Ευάγγελος του Παναγιώτη

Κορίτσης Νικόλαος του Δημητρίου

Λιάπης Ιωάννης του Αθανασίου

Μοδίτσης Αθανάσιος του Χρήστου

Παπαδιάς Κωνσταντίνος του Θεόδωρου

Παπαδοπούλου Αμαλία του Γαβριήλ

Πατσιάλας Αθανάσιος του Θεόφιλου

Σωτηρίου Ειρήνη του Δημητρίου

Χατζηαντωνίου Ευάγγελος του Χρήστου

Γ) Εκλογική Περιφέρεια Ωραιοκάστρου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ωραιοκάστρου (σε αλφαβητική σειρά)

Αλεξανδρίδης Νικήτας του Νικολάου

Αντωνιάδου Ειρήνη (Ρένα) του Δημητρίου

Αράπη Βασιλική (Βάσω) του Ιωάννη

Αρβανιτίδης Γεώργιος του Αντωνίου

Ασημάκη Αγάπη του Δημητρίου

Γκολοβόδα Βασιλική (Βίκυ) του Χριστόδουλου

Γώγου Χρυσάνθη του Ηλία

Γώτης Σταμάτιος του Αθανασίου

Δελή Ελένη (Νέλλυ) του Βασιλείου

Δεληγιαννίδου Ευδοξία (Εύη) του Ιωάννη

Ζιακούλης Ηλίας του Ιωάννη

Ιωσηφίδης Δαμιανός του Κυριάκου

Καρύδης Αθανάσιος του Θρασύβουλου

Κούτλα Αγγελική του Ιωάννη

Λαζάρου Αναστάσιος του Σωτηρίου

Λοκοβίτης Νικόλαος του Ιωάννη

Λύσσα Βασιλική (Βάσω) του Στυλιανού

Πέτρα Παρασκευή (Βούλα) του Ορέστη

Πετρίδης Γεώργιος του Διαμαντή

Πορφυριάδης Παντελής του Παύλου

Σημαιοφορίδης Θεόφιλος (Λάκης) του Ανέστη

Τσιτούκης Χρήστος του Στέργιου

Φαμιλωνίδου Χρυσάνθη του Ευσταθίου

Φυτόπουλος Σάββας του Χρήστου

Χαριζάνης Χρήστος του Αλέξανδρου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Α. Εκλογικής Περιφέρειας Καλλιθέας.

Α.1. ) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μεσαίου (σε αλφαβητική σειρά)

Γραμματοπούλου Ευαγγελία του Κυριάκου

Μαλγαρινός Γαβριήλ του Νικολάου

Μπαλάσης Μηνάς του Ευστρατίου

Παναγιωτίδου Σοφία του Σπυρίδων

Παπαδόπουλος Γεώργιος του Νικολάου

Ποτούρης Ηλίας του Δημητρίου

Λαζαρίδου-Ταγαράκη Σωτηρία του Ελευθερίου

Χριστοφορίδης Θεόδωρος του Ιωάννη

Α.2.) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νέας Φιλαδέλφειας (σε αλφαβητική σειρά)

Γερασίμου Παναγιώτα του Θεοδώρου

Δελιανίδης Μίκης του Γεωργίου

Κιουρτζόγλου Ειρήνη σύζυγος του Εμμανουήλ

Μέλιος Αναστάσιος του Χρήστου

Παναγιωτίδης Δημήτριος του Μιχαήλ

Σαχινίδου Καλλιόπη του Νικολάου

Ταβλαρίδης Γεώργιος του Ευθυμίου

Τσαμπάζογλου Ραφαήλ- Αναστάσιος του Άγγελου

Α.3.) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Πενταλόφου (σε αλφαβητική σειρά)

Αθανασιάδης Γεώργιος του Αθανασίου

Ατέσης Γεώργιος του Στεφάνου

Μάσκα Γεωργία του Νικολάου

Μεταξά Ειρήνη του Μιχαήλ
Πρωτόγερος Αθανάσιος του Χρήστου

Τερζής Χρήστος του Πέτρου

Τράπτσος Παντελής του Γεωργίου

Τσαντικίδης Μαλχάζ του Αριστείδη

Τσικουρίδη Ναταλία του Λεοντή

Τσόπκα Κυριακή του Αναστάσιου

Χαλκίδης Σέργιος του Ιωάννη

Β. Εκλογικής Περιφέρειας Μυγδονίας

Β.1.) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Δρυμού (σε αλφαβητική σειρά)

Κατσίκας Αθανάσιος του Δημητρίου

Κεχαγιά Καλλιόπη του Διαμαντή

Κούρτας Ευάγγελος του Ευριπίδη

Νέτσικα Ευαγγελία του Παναγιώτη

Πάνου Σταυρούλα του Μιχαήλ

Παπαδόπουλος Χαράλαμπος του Νικολάου

Πλάτσικας Πασχάλης του Αποστόλου

Χατζηπέτρου-Χατζηπαραδείση Βασιλική (Βάσια) του Σταύρου

Β.2. ) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Λητής (σε αλφαβητική σειρά)

Γερμαλίδης Αθανάσιος του Ρήγα

Γραμμένος Αναστάσιος του Σωτηρίου

Μήλης Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Μοδίτση Άννα του Σωτηρίου

Μπαμπάτσικου Ευαγγελία του Πλάτων

Μπάτσαρη Σοφία του Δημητρίου

Παπαδόπουλος Ιωακείμ του Γεωργίου

Πούπτση Ελένη του Κωνσταντίνου

Ρούσης Βασίλειος του Χρήστου

Χατζηαντωνίου Απόστολος του Αντωνίου

Β.3.) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μελισσοχωρίου (σε αλφαβητική σειρά)

Βλάχου Ελευθεράκη Αλεξάνδρα-Παρασκευή του Πασχάλη

Γκάτσης Αθανάσιος του Δημητρίου

Ζήση Φωτεινή του Θωμά

Λαβιδάς Θεόδωρος του Αλέξανδρου

Λιάπης Χρήστος του Αθανασίου

Σακαλή Χρυσούλα του Χαράλαμπου

Τριανταφυλλίδου Ευαγγελία του Λεωνίδα

Φερβούρντ Ιάκωβος του Νικολάου

Γ. Εκλογικής Περιφέρειας Ωραιοκάστρου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ωραιοκάστρου (σε αλφαβητική σειρά)

Αγγέλου Δημήτριος του Κωνσταντίνου

Γώτη Αικατερίνη του Σταματίου

Καραϊδου Κωνσταντίνα του Απόστολου

Κουφουνάκης Μιχαήλ του Γεωργίου

Μαρκοπούλου Κωνσταντινιά (Ντίνα) του Χρήστου

Πανουσιάδης Αντώνιος του Αθανασίου

Παρπόρη Γεωργία του Μιχαήλ

Σεκέρκας Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

Σιώτη Ειρήνη του Πετρόβα

Τσιαμήτρος Δημήτριος του Γεωργίου

Χαραβόπουλος Χαρίλαος του Χρήστου