Το «όλον ΠΑΣΟΚ» στη διευρυμένη Εκλογική Επιτροπή του ΚΙΝΑΛ Θεσσαλονίκης

Ούτε δέκα, ούτε είκοσι, αλλά ούτε εκατό μέλη, αριθμεί η Διευρυμένη Νομαρχιακή Επιτροπή Εκλογικού Αγώνα Θεσσαλονίκης του ΚΙΝΑΛ, στην οποία, εν τέλει, έχουν ενταχθεί 200 άτομα, που εκπροσωπούν σχεδόν όλες τις εκφάνσεις και πτέρυγες της ευρύτερης κεντροαριστεράς, στο νομό Θεσσαλονίκης.

Στην ΝΕΕΘ, προΐσταται ως συντονιστής, ο Νίκος Κριθαρίδης, που έχει θητεύσει στην θέση του γραμματέα της Ν.Ε. Πόλης Θεσσαλονίκης του ΠΑΣΟΚ. Αναπληρωτής του είναι ο Γιάννης Κυανίδης, με πολυετή θητεία στις θέσεις του γραμματέα της ΝΕ ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΑΛ Β Θεσσαλονίκης. Επίσης έχει οριστεί και 11μελής γραμματεία της ΝΕΕΘ. Στην Διευρυμένη Νομαρχιακή Επιτροπή Εκλογικού Αγώνα Θεσσαλονίκης του ΚΙΝΑΛ, εκτός από τους υποψήφιους βουλευτές και των δύο εκλογικών επιτροπών του νομού Θεσσαλονίκης, συμμετέχουν πολλά γνωστά στελέχη του ΠΑΣΟΚ και του ΚΙΝΑΛ όπως νυν και πρώην μέλη των κορυφαίων κομματικών οργάνων, αυτοδιοικητικοί, συνδικαλιστές, γιατροί και δικηγόροι δημοσιογράφοι, επιχειρηματίες κ.α. Τα 200 μέλη της ΝΕΕΘ είναι τα εξής:

1 ΚΡΙΘΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΝΕΕΑ
2 ΚΥΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΝΕΕΑ
3 ΔΑΤΣΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ, ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΕΟΠΕ
4 ΛΟΡΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΚΑΣΘ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΛΑΣ
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΗΣ
7 ΜΕΡΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ
8 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΙΝΑΛ Α΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ
9 ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΙΝΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
10 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΙΝΑΛ Δ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ
11 ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΙΝΑΛ Ε΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ
12 ΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΙΝΑΛ ΕΥΟΣΜΟΣ
13 ΠΙΤΣΙΩΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΙΝΑΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
14 ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΙΝΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ
15 ΓΑΛΙΓΑΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΙΝΑΛ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
16 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΝΕ ΠΑΣΟΚ
17 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ, ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΙΝΑΛ
18 ΑΛΕΞΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ, ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
19 ΒΟΪΤΣΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ, ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΣΗΕΜΘ
20 ΖΑΡΙΦΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΣΥ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ
21 ΤΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΣΥ, ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ
22 ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΣΥ, ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ, ΠΡ.ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΠΑΣΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
24 ΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
25 ΒΑΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
26 ΛΥΚΟΥΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
27 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
28 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
29 ΠΙΝΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
30 ΣΑΛΠΙΣΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ-ΡΑΝΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
31 ΤΡΙΚΟΥΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
32 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
33 ΒΟΥΓΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ
34 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
35 ΜΠΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
36 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
37 ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΡΟΖΑ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ
38 ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΡΟΥΛΗΣ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ
39 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
40 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
41 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΝΙΚΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ, ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΕ ΑΡΗΣ
42 ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ, ΜΕΛΟΣΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΥΟ
43 ΑΥΓΟΛΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ
44 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ
45 ΜΑΝΩΛΑ ΕΛΛΗ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΙΑΤΡΟΣ
46 ΜΠΟΥΣΟΥΛΕΓΚΑΣ ΑΡΙΣ ΙΑΤΡΟΣ
47 ΠΕΤΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ
48 ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΙΑΤΡΟΣ
49 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ “ΠΡΑΞΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ”
50 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΙΑΤΡΟΣ, ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
51 ΚΑΛΕΡΓΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΙΑΤΡΟΣ, ΠΡΩΗΝ ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ ΥΠΕ
52 ΣΙΑΤΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
53 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
54 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΑΚΗΣ
55 ΡΟΥΜΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
56 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ, ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
57 ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΤΕΙ
58 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΟΛΕΥ
59 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΙΒΟΥ, ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
60 ΜΕΡΚΟΣ ΧΑΡΗΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ
61 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΝΕΕΑ
62 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΗ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΝΕΕΑ
63 ΜΕΤΑΛΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΝΕΕΑ
64 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΝΕΕΑ
65 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΝΕΕΑ
66 ΡΑΛΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΝΕΕΑ
67 ΡΙΓΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΝΕΕΑ
68 ΧΕΪΡ ΡΙΚΑΡΝΤΟ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΝΕΕΑ
69 ΒΑΡΓΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ
70 ΒΕΡΒΕΡΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΙΝΑΛ
71 ΓΛΑΒΙΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΙΝΑΛ
72 ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑ ΠΕΝΝΥ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΙΝΑΛ
73 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΕΥΡΥΒΙΑΔΗΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΙΝΑΛ
74 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΙΝΑΛ
75 ΜΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΙΝΑΛ
76 ΝΙΚΟΛΑΚΑΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΙΝΑΛ
77 ΣΤΟΪΜΕΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΙΝΑΛ
78 ΤΖΙΝΕΒΗΣ ΧΑΡΗΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΙΝΑΛ
79 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΙΝΑΛ
80 ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΙΝΑΛ
81 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΚΙΝΑΛ
82 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΑΝΝΗ ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΚΙΝΑΛ
83 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΚΙΝΑΛ
84 ΖΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΚΙΝΑΛ
85 ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΚΙΝΑΛ
86 ΚΑΡΕΚΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΚΙΝΑΛ
87 ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΚΙΝΑΛ
88 ΚΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΚΙΝΑΛ
89 ΛΕΜΠΕΤΛΗΣ ΠΑΡΗΣ ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΚΙΝΑΛ
90 ΜΟΥΤΣΗΣ ΑΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΚΙΝΑΛ
91 ΜΠΑΤΖΑΡΑΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΚΙΝΑΛ
92 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΚΙΝΑΛ
93 ΣΕΡΑΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΚΙΝΑΛ
94 ΑΜΠΑΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΚΙΝΑΛ ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
95 ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΠΑΣΟΚ
96 ΠΑΠΠΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΠΑΣΟΚ
97 ΚΕΚΕΛΕΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕΛΟΣ ΟΚΕ Ε.Ε.
98 ΚΩΝΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
99 ΛΕΜΠΕΤΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
100 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΤΕΜ
101 ΜΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΤΕΜ
102 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΠΡΩΗΝ ΝΟΜΑΡΧΗΣ
103 ΛΕΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΤΕΕ
104 ΠΟΛΙΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ, ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΡΙΑ, ΜΕΛΟΣ ΠΟΕΔΗΝ
105 ΚΑΛΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
106 ΜΑΡΟΥΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
107 ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
108 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΡΚΩΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ
109 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΡ.ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
110 ΚΟΝΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΡ.ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
111 ΤΣΑΡΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ε.Κ.Θ., ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΝΕΕΑ
112 ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΕΠΚΑ (ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ)
113 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΓΡ.ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
114 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΒΟΛΕΥ
115 ΦΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΒΟΛΕΥ
116 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
117 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΩΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΝΕ ΠΑΣΟΚ
118 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΡΩΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΑΣΟΚ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
119 ΖΛΑΤΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΘΑΣ, ΕΠΙΤΙΜΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
120 ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
121 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΩΗΝ ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ
122 ΣΑΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΡΩΗΝ ΜΕΛΟΣ ΚΕ
123 ΚΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΔΟΘ
124 ΦΑΣΦΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ ΟΛΜΕ
125 ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ ΟΤΑ
126 ΜΑΣΑΡΟΣ ΚΩΣΤΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ ΟΤΕ
127 ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΚΘ
128 ΠΑΓΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΚΘ
129 ΚΕΤΙΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟΥ ΠΟΕΔΗΝ
130 ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ, ΠΡ.ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΥ, ΜΕΛΟΣ ΠΟΕΔΗΝ
131 ΡΑΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
132 ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΡΙΑ ΟΤΕ
133 ΧΡΙΣΤΙΑ ΕΛΕΝΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΡΙΑ, ΟΚΑΝΑ
134 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ, ΠΡ.ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΚΘ, ΠΡ.ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
135 ΧΑΤΖΗΜΑΛΛΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΕΟΛΑΙΑ
136 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΝΕΟΛΑΙΑ
137 ΦΑΝΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΕΟΛΑΙΑ
138 ΣΙΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΟΛΑΙΑ
139 ΤΣΑΚΠΙΝΗ ΒΙΒΙΑΝ ΝΕΟΛΑΙΑ
140 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΝΑΝΣΥ ΠΡΩΗΝ ΜΕΛΟΣ ΚΕ, ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ
141 ΑΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
142 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
143 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΟΥΛΑ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
144 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
145 ΚΑΡΕΚΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
146 ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
147 ΚΥΡΙΑΚΟY ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
148 ΛΕΙΨΙΣΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
149 ΛΙΑΠΗ ΜΑΡΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
150 ΜΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
151 ΜΑΝΩΛΑ ΕΛΛΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
152 ΜΟΥΤΑΦΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
153 ΜΟΥΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
154 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
155 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
156 ΣΑΜΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
157 ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΙΝΑΛ
158 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
159 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
160 ΤΡΙΓΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
161 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
162 ΖΑΚΑΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
163 ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
164 ΚΟΚΟΓΙΑΣ ΤΑΣΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
165 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
166 ΝΤΙΝΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
167 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
168 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
169 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
170 ΤΣΙΠΤΣΕ ΟΛΓΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
171 ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
172 ΧΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
173 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ A’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
174 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΦΑΝΗΣ ΔΗΜ.ΣΥΜ.ΔΕΛΤΑ
175 ΑΣΑΡΙΔΗΣ ΠΟΛΗΣ ΥΠ.ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜ.
176 ΒΑΪΝΑΣ ΖΗΣΗΣ ΔΗΜ.ΣΥΜ.ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
177 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ Δ.ΔΕΛΤΑ
178 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ν.Ε.
179 ΜΑΝΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
180 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΡ.ΕΠΑΡΧΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
181 ΜΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡ.ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
182 ΝΑΖΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜ.ΣΥΜ. ΔΕΛΤΑ
183 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
184 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
185 ΠΑΤΣΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΙΝ.ΔΡΥΜΟΥ
186 ΠΕΪΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΡ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ν.Ε.
187 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡ.ΑΝΤΙΝΟΜΑΡΧΗΣ
188 ΣΤΟΪΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ ΒΟΛΒΗΣ
189 ΣΤΟΪΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΡ.ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
190 ΤΑΧΤΑΝΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
191 ΤΕΠΕΚΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΥΠ.ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜ.
192 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΥΡΩΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
193 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡ.ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
194 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ν.Ε.
195 ΧΑΤΖΙΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑ
196 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΠ.ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜ. ΛΑΓΚΑΔΑΣ
197 ΚΟΥΓΙΑΜΗΣΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
198 ΜΙΧΟΥΑΝΝΑ ΘΕΡΜΗ
199 ΚΟΠΑΡΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
200 ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ